Je bent goed genoeg, helemaal
Waarom maken we onszelf wijs dat we niet goed genoeg zijn?
Iedereen heeft zo’n stemmetje vanbinnen dat tegen ons zegt ‘je bent niet goed genoeg’, ‘je bent niet goed bezig’. Soms echt vervelend toch? Benieuwd waarom dit stemmetje zo actief is? Ik vertel je er meer over in deze video.
Ik ben goed genoeg
We houden je niet langer in de spanning. Je kan onmiddellijk de oefening doen. Ik coach iemand anders, als een demonstratie voor jou en de bedoeling is dat je deze woorden herhaalt voor jezelf.
Reflectie vragen
Reflectie is de basis om stappen te maken in je persoonlijke ontwikkeling. Sommige vrouwen zijn doeners en staan niet zo vaak stil bij wat er gebeurt. Anderen gaan dan soms teveel denken en invoelen en komen niet tot actie. Goed dus om een balans tussen beide te vinden.
Zoals je weet kan je ze invullen hieronder (en krijg je ze per mail toegestuurd) of met het document.